K214691 - BB1-2COV
Series: Protective covers for tags
Protective covers for tags fuse-bases NH 1 and 2
Touch protection covers for gripping lugs of NH fuses installed in fuse bases
Protective covers for tags fuse-bases NH 1 and 2
Touch protection covers for gripping lugs of NH fuses installed in fuse bases
| Item number | K214691 |
| Catalogue No | BB1-2COV |
| Description | Protective covers for tags fuse-bases NH 1 and 2 |
| EAN/UPC Code | 8430399005270 |
| ROHS Compliant | Yes |
| Design Details | Size 1-2 |
| Sell Pack Quantity | 3 EA |
| Sell Pack Weight | 0.126 kg |
| Sell Pack Width | 220 mm |
| Sell Pack Length | 100 mm |
| Sell Pack Height | 65 mm |
| Product group | Covers |
| Product Weight | 0.0422 kg |