A50P200-4TI
High Speed Fuse Amp-Trap® A50P 500VAC 450VDC 200A Blade TI Indicator
Technical Specifications
Item number A50P200-4TI
Description High Speed Fuse Amp-Trap® A50P 500VAC 450VDC 200A Blade TI Indicator
EAN/UPC Code 782001946135
Rated voltage AC UL 500 V
Rated voltage DC UL 450 V
Frequency (Hz) 50/60 Hz
Ampere Rating 200 A