C300681 - A130UD73LI350
Square Body High-Speed Fuse Protistor® Size 73 aR 1250VAC IEC 1300VAC UL 350A With Striker Slotted Blades long
Technical Specifications
Item number C300681
Catalogue No A130UD73LI350
Description Square Body High-Speed Fuse Protistor® Size 73 aR 1250VAC IEC 1300VAC UL 350A With Striker Slotted Blades long
EAN/UPC Code 3605340576115
Rated voltage AC UL 1300 V
Rated voltage AC IEC 1250 V
Ampere Rating 350 A