E300683 - A130UD73LI450
Square Body High-Speed Fuse Protistor® Size 73 aR 1250VAC IEC 1300VAC UL 450A With Striker Slotted Blades long
Technical Specifications
Item number E300683
Catalogue No A130UD73LI450
Description Square Body High-Speed Fuse Protistor® Size 73 aR 1250VAC IEC 1300VAC UL 450A With Striker Slotted Blades long
EAN/UPC Code 3605340574784
Rated voltage AC UL 1300 V
Rated voltage AC IEC 1250 V
Ampere Rating 450 A