G300685 - A130UD73LI550
Square Body High-Speed Fuse Protistor® Size 73 aR 1250VAC IEC 1300VAC UL 550A With Striker Slotted Blades long
Technical Specifications
Item number G300685
Catalogue No A130UD73LI550
Description Square Body High-Speed Fuse Protistor® Size 73 aR 1250VAC IEC 1300VAC UL 550A With Striker Slotted Blades long
EAN/UPC Code 3605340576252
Rated voltage AC UL 1300 V
Rated voltage AC IEC 1250 V
Ampere Rating 550 A