J300687 - A130UD73LI700
Square Body High-Speed Fuse Protistor® Size 73 aR 1200VAC IEC 1300VAC UL 700A With Striker Slotted Blades long
Technical Specifications
Item number J300687
Catalogue No A130UD73LI700
Description Square Body High-Speed Fuse Protistor® Size 73 aR 1200VAC IEC 1300VAC UL 700A With Striker Slotted Blades long
EAN/UPC Code 3605340332230
Rated voltage AC UL 1300 V
Rated voltage AC IEC 1200 V
Ampere Rating 700 A